Solution Partners

With Strong Solution Partners

Stronger Solutions

ERP uzmanlığımızı yine alanında en iyi çözüm ortakları ile üst seviyelere çıkarmayı hedefliyoruz.
Size en iyi hizmeti verebilmek için güçlü ortaklarla daha güçlü çözümler sunuyoruz.

Birleşik Yazılım,BEYVEN | Bey Venture Software & IT : Veri Tabanı Bakım Hizmetleri sunmaktadır.
BEYVEN | Bey Venture Software & IT : Veri Tabanı Bakım Hizmetleri sunmaktadır.

Bey Venture Yazılım ve Bilişim Teknolojileri, 2014 yılında kurulmuş olup kurumsal çözümleri ile müşterilerinin yazılım ve bilişim alanındaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yazılım proje analizi, tasarımı, geliştirmesi ve desteği ile birlikte veri tabanları üzerinde bakım ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ile müşterilerimize değer katacak son teknoloji çözümler sunmaktayız.


Birleşik Yazılım,MOKA | İş Bankası : Ödeme Sistemleri Çözümlerini DinamoERP ile entegre olarak sunmaktadır.
MOKA | İş Bankası : Ödeme Sistemleri Çözümlerini DinamoERP ile entegre olarak sunmaktadır.

2014 yılında sektöre hızlı, kolay ve pratik ödeme çözümleri sunmayı amaçlayarak girmiş olan Moka, 2021 yılında İş Bankası’nın finans sektöründeki bilgi, birikim ve tecrübesini de yanına alarak işletmeleri e-ticarette ileriye taşıyacak ödeme çözümlerini sektöre sunmaya devam etmektedir. Moka, 2022 yılında aldığı e-para lisansıyla birlikte mevcut işlerinde büyümeye devam ederken hızlı ve rekabetçi hizmetler üreterek ödeme dünyasının dijital dünya ile entegrasyonunda köprü görevi görmeyi amaçlıyor.


Birleşik Yazılım,NETEKSTRE | Finrota : Açık Bankacılık E-Ekstre Çözümlerini DinamoERP ile entegre olarak sunmaktadır.
NETEKSTRE | Finrota : Açık Bankacılık E-Ekstre Çözümlerini DinamoERP ile entegre olarak sunmaktadır.

Finrota, Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. adıyla, 2001 yılında ödeme sistemleri ve Açık Bankacılık çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Açık Bankacılık ürünü Netekstre, banka hesap hareketleri gösterme servisi olarak bankalardan hesap hareketlerinizi online alır ve tek panel üzerinde tüm hareketleri görüntülemenizi sağlar. Toplanan tüm hareketler detaylı raporlar ve bildirimler almanızı sağlar ve ortak bir veri yapısına çevrilerek web servis üzerinden ERP sistemlerine aktarılır.


Birleşik Yazılım,PARAM | TURK Elektronik Para Ödeme Sistemleri Çözümlerini DinamoERP ile entegre olarak sunmaktadır.
PARAM | TURK Elektronik Para Ödeme Sistemleri Çözümlerini DinamoERP ile entegre olarak sunmaktadır.

Param, 2014 yılında kurulan TURK Elektronik Para A.Ş. markası olarak Türkiye’deki ilk lisanslı elektronik para kuruluşudur. Bankalar arası Kart Merkezi (BKM)’nin banka dışı ilk üyesi, Troy, MasterCard, Visa ve Discover kart şemaları ile kart ihraç etme lisanslarının tümüne sahip tek elektronik para kuruluşu, ve BKM TechPOS platformunun da ilk ve tek banka dışı üyesidir. Merkez Bankası onaylı olan Param, kartlı ödemenin olduğu her an için sanal POS çözümü olan ParamPOS ile tahsilatlara güvenle aracılık etmektedir.


Birleşik Yazılım,TURKCELL | E-Şirket : Entegratör ve Veri Saklama Çözümlerini DinamoERP ile entegre olarak sunmaktadır.
TURKCELL | E-Şirket : Entegratör ve Veri Saklama Çözümlerini DinamoERP ile entegre olarak sunmaktadır.

E-Şirket ile işiniz için gerekli işlemleri tek platformda gerçekleştirebilirsiniz. e-Şirket altındaki Genel e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter ve e-İrsaliye ürünleri ile tüm mali sürecinizi yönetir. Turkcell Veri Merkezi uluslararası kalite standart belgeleri ile sertifikalandırılmış tam yedekli, en üst seviyede güvenli ve çevreye duyarlı bir veri merkezidir. E-Şirket ürünlerinin verileri, ileri teknoloji ve üstün network platformu sunan Türkiye’nin en büyük veri merkezine sahip Turkcell’de saklanmaktadır. Müşterilerin tüm ihtiyaçları ön görülerek tasarlanan Turkcell veri merkezi, %99,9+ oranında erişilebilirlik sunan alt yapıya sahiptir. Ayrıca 9 büyüklüğünde depreme dayanıklı sismik zemin izolasyon sistemi ile yapılmıştır.


Birleşik Yazılım,TrexDCAS | Mert Yazılım : MES Yazılım ve Donanım Çözümlerini DinamoERP ile entegre olarak sunmaktadır.
TrexDCAS | Mert Yazılım : MES Yazılım ve Donanım Çözümlerini DinamoERP ile entegre olarak sunmaktadır.

2003 yılından itibaren MES yazılım ve donanım çözümleri üreten Mert Software & Electronics, ürünlerini “trex” ve “DCAS” tescilli ana markaları altında müşterilerine sunmaktadır. trexDCAS müşterilerinin bilgi teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini sektörel bazda karşılayarak çözüm odaklı, sürdürülebilir kalitede ve yerinde destek ile verimlilik ve karlılık artışını destekleyen hizmetler sunar. Güncel ve gelişmiş teknolojik olanakları kullanan, yazılım uzmanlarından oluşan kadrosu ile yalnızca kurumsal bilgi sistemleri geliştirmeye odaklı. Projelerinde müşterileri için en uygun olan çözümleri gerçekleştirmek için farklı yazılım platformlarında çözümler sunar. TrexDCAS, üretim sahanız ile sizin arazınızda ki dijital bağı kurar, sizin sahada ki gözünüz, kulağınız ve elleriniz olur.