Corparate

Dinamo erp with

29 years of experience

Birleşik Yazılım, ERP yazılımı üreticisi olarak çalışma hayatına başladığı 1992 yılından bu yana iş hayatınızın her alanına, her anına dokunmayı hedeflemektedir.

Firmamızın yazılım ürünü olan DinamoERP ile sizlere benzersiz bir ERP sunmak için yola çıktık. Dinamo ERP çözümlerimizi iş hayatındaki kullanıcıların sorunlara yaklaşımlarından ilham alınarak ama dünyada kabul görmüş standartlara da uygun olarak tasarladık. Kullanıcılarımıza hem iş süreçleri için hazır kurgular sunuyor hem de kullanıcıların ve işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleşebilen bir sistem oluşturuyoruz. DinamoERP’yi sürekli olarak iş hayatının değişen koşullarına ve ülkemizde değişen mevzuata göre güncelliyoruz. Hizmet verdiğimiz firmalardaki farklı departmanlar arasındaki entegrasyonu sağlamak, güçlü ve güvenilir bir köprü oluşturmak için yazılımımızın uygulama alanını sürekli genişletiyoruz.

Birleşik Yazılım ailesi olarak ülkemizdeki e-dönüşüm sürecinde, tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye, müşterilerimize en yenilikçi ve güncel teknolojik çözümleri iletmeye devam ediyoruz.

İş süreçlerinizin her anında yanınızda olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Referanslar

Çözüm Ortaklarımız