DinamoERP

Size özel #birErp

DinamoERP

Bir ERP çözümü düşünün ki, her kullanıcısı için yüz binlerce dolara mal olabilecek sistemleri diğer yazılım tedarikçilerinin yaklaşamayacağı bir fayda/maliyet oranıyla sunmaktadır. Bu çözüm pek çok fonksiyonellik ve benzersiz esneklik özellikleriyle donatılmış olarak sunulmaktadır.

DinamoERP içerisinde SPK, VUK esaslarına ve uluslararası standartlara uygun bir muhasebe modülü, çok dövizli çalışan finans sistemi, en karmaşık sevkiyat ve depolama uygulamalarını kolayca çözebilen lojistik kurgusu, son derece akıllı barcode düzenleri, profesyonel standartta firmaların işleyişine göre şekillenen bir üretim planlaması, müşterinizin her hareketini izleyebilen CRM uygulamaları, internet ile online haberleşebilen sipariş sistemi, çok dövizli maliyetlendirme ve ülkemizin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş maliyet muhasebesi, sonlu kapasite iş sıralama, kalite sistemi, insan kaynakları ve personel bordrosu, bakım, arızalı ürün- cihaz servis, yerinde servis gibi her biri kendi başına bir ürün olabilecek modüller var. Aynı zamanda detaylı bir yetkilendirme sistemi, sabit raporların yanı sıra kullanıcıların karmaşık raporları kolaylıkla hazırlayabileceği raporlama modülü mevcuttur. Yazılım firmaya özgü makrolarla özelleştirilebilir. Diğer yazılımlarla da Com arayüzü ile rahatlıkla haberleşebilir.

DinamoERP başka ne gibi avantajlar sunar?

DinamoERP ilk sahip olma maliyet avantajı, yazılımın sağladığı teknik ve fonksiyonel yetenekler, kolay yönetilebilirlik özelliklerine ek olarak DinamoERP müşterilerine diğer tüm yazılımlardan farklı olarak ve çok özel bir lisanslama modeli ile sunulmaktadır. All Inclusive, yani Her Şey Dahil lisanslama olarak adlandırılan bu lisanslama modelinde, yazılımın tüm modülleri kullanıma açıldığı gibi çok daha da önemlisi, gelecekte yapılacak tüm geliştirmeler de müşterilerimize bakım anlaşması dahilinde, herhangi bir ek modül satınalması /ücretlendirilmesi olmadan ulaştırılmaktadır. Örnek olarak; ülkemizdeki e-dönüşüm sürecindeki çalışmaların tümü (e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv gibi) bu kapsamda bakım anlaşması içindeki tüm müşterilerimize herhangi bir ücretlendirme olmadan ulaştırılmaktadır. Bu lisanslama modeli ile kullanıcılarımız sabit, öngörülebilen, bütçelendirilebilen bir ERP yazılımı bakım maliyeti ile; teknolojik yenilikler, ticari koşullardaki değişikliklerden kaynaklanan yeni ihtiyaçlar ve mevzuattaki değişikliklerden kaynaklanan zorunluluklar göre tüm iş yazılımı ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

Danışman ve çözüm ortaklarıyla birlikte çalıştıkları firmaların her anında hep yanlarında olur. Müşterilerine en yenilikçi ve güncel teknolojik çözümleri iletir.

Büyük ölçekli firmalar neden DinamoERP’yi tercih etmelidirler?

Büyük ölçekli firmaların kendilerine ait yazılım departmanları bulunmaktadır. Ancak dünyadaki örneklere bakıldığında da görülebileceği gibi bütünleşik bir ERP yazılımı geliştirilmesi ne yazık ki onlarca yıl almakta, kendi içinde pek çok maliyet ve risk içermektedir. DinamoERP gibi deneyimlerini yazılıma yansıtıldığı ancak ayrıca benzersiz özelleştirme imkanlarına sahip olan bir ERP yazılımıyla firmalarında ihtiyaç duyulan tüm özelleştirmeleri yaparak, çok daha hızlı ve çözüm odaklı uyarlamaları kullanıma alabilirler.

KOBİ’ler neden DinamoERP’yi tercih etmelidirler?

KOBİ’ler de tıpkı küresel firmalar gibi çetin bir rekabetin içindedirler. KOBİ’lerin yazılım teknolojilerini takip etmekle sorumlu bir departman kurmaları, zaman ve maliyet açısından pek de yerinde bir karar olmayabilir. Bu nedenle, kendi faaliyetlerine konsantre olmaya devam ederek, kendilerine doğru bir ERP yazılımı partneri seçmeleri, ve öncelikle fayda/maliyet oranı yüksek konularda uyarlama yapmaları daha verimli olacaktır.

Peki, DinamoERP sizin için uygun mu?

Bütün şirketlerin kendilerine göre iş yapış biçimleri vardır. Bununla beraber, muhtemelen içinde bulunduğunuz sektörde faaliyet gösteren tek şirket de siz değilsiniz. Hiç merak etmeyin dünya üzerinde sizi yazılım kullanma zorunluluğunda bırakan sorunlarla ilk defa siz karşılaşmadınız. Sorunlarınıza “yamama çözümlerle” değil de, sizin sektörünüzdeki tüm kavramları bilip dünya standartları ve yöntemleriyle çözümler üreten bir ERP yazılımıyla çalışmalısınız. Tabii ki size özel iş yapış biçimlerini çözebilen özelleştirmelerinizin de gerçekleştirilebilmesi için ERP yazılımınız esnek olmalı. ERP yazılımınız hem o sektördeki dünya standartları ile donatılmış olmalı, hem detay ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar esnek olmalı, hem de güncellenmesi kolay ve ekonomik olmalı. Dinamo ERP bu anlamda, dünya standardı yöntemlerle donatılmış, son derece esnek ve fonksiyonel, ve bakımının kolaylığı açısından benzersiz bir iş yazılımıdır.

DinamoERP'nin Özellikleri

Özelleştirilebilir Yapı

Her firmanın kendine özgü bir çalışma düzeni var. DinamoERP birçok alanda sizi kısıtlamadan firmanıza özgü ekranlar, raporlar ve form çıktıları hazırlamanıza olanak sağlar. Size özel birerp sunar.

Yerli ve Hesaplı

1992'de Türkiyede kurulan Birleşik Yazılım'ın ürünü olan DinamoERP Türk mühendis ve yazılımcılar tarafından geliştirilmiştir. Fayda/Maaliyet oranı en yüksek ERP yazılımlarından biridir.

Özellik Tanımlama

Dinamo ERP ile bir ürünün farklı özellikteki çeşitleri için ayrı stok kartları tanımlamaya gerek duymadan, Feature Option ile ürünlere özellik tanımlanabilmektedir. Bu sayade ürün kontigürasyonları kolayca oluşturulabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular